Nejlepší v životě je
dělat to, co nás baví,
pak spolu s radostí
z dobře odvedené práce
přijde i zasloužená odměna. 

Jsem Eva Huspeková – grafička a keramička na volné noze.

Vážím si vašeho i svého času, a tak se vždy snažím jít co nejrychlejší cestou k společně vytyčenému cíli. Ráda vás vyslechnu a poradím vám s tím, co pro svou firmu, nebo pro sebe potřebujete.

V grafice mne baví spojovat kreativitu s funkčností, k čemuž mi pomáhají programy od Adobe a WordPress. Nahlédněte do mého grafického portfolia, pokud se vám moje práce líbí, další zakázka může být třeba ta vaše. A pokud toužíte zkrášlit svůj domov nebo kancelář jedinečným originálem, pak se projděte mou galerií keramiky.

Těším se na naši vzájemnou spolupráci.

 

 

Jak to začalo…

Mnoho let jsem pracovala jako grafička v nejednom grafickém studiu, prošla jsem od malé firmy, která se věnovala tisku a návrhům propagačních materiálů všeho druhu, až po zahraniční periodikum. Každá práce mne něčím obohatila a dodala mi zkušenosti. Zároveň s tím ve mně stále sílil pocit, že kromě své technické stránky potřebuji více uplatnit i tu tvůrčí, rukodělnou, která již od útlého dětství tíhla k hlíně, dřevu a dalším přírodním materiálům.

Tyto dva směry se spojily v jedno, když jsem v roce 2010 nastoupila na cestu grafika & keramika na volné noze. 

Snažím se stále rozvíjet v oboru a hledat nové směry a cesty.

Práce rukama mne baví čím dál víc, hlína mne nabíjí svojí prapůvodní energií. Mohu přes ní vyjádřit svoje pocity, nebo v ní odrazit okolní svět, tak jak ho vidí mé oči. Ráda kombinuju sochařskou i keramickou techniku a i když mne dříve oslovovala spíše hlína zdobená oxidy a engobami, po objevení techniky raku jsem našla další techniku, která mne posouvá v mé tvorbě.

A když mi zbyde volná chvíle, jdu se protáhnout na badmintonový kurt, nebo se ráda toulám přírodou se svými dětmi, vnáší to do mého srdce radost a  inspirací do každodenního života.